Cviky pilates na doma

Patříte k ženám, které chtějí pro sebe něco udělat, ale nerady se dřou cviky na veřejnosti? Pak postačí cvičit doma. Efekt to má stejný, výhodu také a to, že se nikdo nekouká, jak ze všech sil cvičíte. Já osobně patřím k těm, kteří si rádi zacvičí doma, když už se rozhodnou cvičit. Proto mi doma nechybí DVD se cviky pilates. Přiznám se, že pro mě pilatek není jednoduché, a když jsem ho zkoušela, nedělala jsem jej správně.

Proto mi také tato zkušenost přivedla bolesti zad, svalů a při mé nemotornosti i pár modřin. Rozhodně Vás nechci odradit, spousta známých si pilatek chválí, jen já jsem nemotorná a cvičení jsem nikdy neměla ráda. Proto tyto výsledky.

Ovšem s mou bolestí zad jsem si poradila rychle. Použila jsem chladivý gel a bolest byla pryč. Slyšela jsem o gelu, který rozhodně nebude na škodu vyzkoušet. Chladivý gel Biofreeze je jedinečný svou výjimečnou chladivostí. Působí pouze v místě bolesti a nezatěžuje tedy celý organismus. Stačí nanést gel na místo bolesti, vmasírovat jej do pokožky a během chvilky máte po bolesti. Navíc je výhoda tohoto gelu taková, že jeho doba působení je překvapivě dlouhá.

Jestliže pomoci ve formě gelu nehovíte, stačí si zakoupit tejpy. Je to lepící pás, který je vyroben z bavlny. Lepidlo, které zaručuje přilepení tejpu k pokožce, není škodlivé a je odolné vůči vodě, potu a jiným možným nepříznivým vlivům. Tejpovací páska Vám uleví od bolesti, pomáhá rychlejší regeneraci a navíc je výborná při sportu. Zafixuje místo, které potřebujete a tudiž Vám napomůže od bolesti a vy můžete podat vyšší výkon při sportovní aktivitě. Pásky se prodávají v mnoha barevných formách a navíc pod oblečením nejde vidět. Teď už záleží jen na vás.

 

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.